Acıbadem Mh, Şeyh Galip Sk, Elysium Elit Konutları, B Blok D: 29 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul

Kök Hücre Tedavisi

Smileest ile #GülerekGüzelleşin

Kulak arkasından alınan küçük bir deri parçası içindeki kişinin kök hücrelerinin özel bir solüsyon olarak hazırlanması ve kişinin yüz boyun dekolte el gibi bölgelerine enjekte edilmesiyle yapılan bir tedavidir.

Tek seans halinde yapılır. Uygulama sonrasında herhengi bir alerji riski yoktur. Uygulmadan 1 ay sonra etkileri görülmeye başlar. 4-6 aya kadar etkisi artar. Kişinin yaşlanma hızıyla orantılı olarak etkisi devam eder.

Exosomal Kök Hücre Tedavisi

İlerleyen yaşlarda kendi kök hücre kapasitemiz azalarak etkili bir yenileme sağlayamamaktadır. Bu sebepten yola çıkarak çok ileri bir teknoloji ile genç sağlıklı bir hatsadan alınan kök hücrelerin çağaltıması arıtılıp yoğunlaştırılarak exosome denilen hücre zarlarına depolanarak bozulmadan hedef dokuya ulaşmasını sağlayan çok özel bir ürün sayesinde (EXOCRT) her yaşta, her cilt probleminde yüz, boyu, dekolte, el gibi yıpranan vücut kısımlarımızda hücrelerden başlayarak yenilenme, canlanma ve gençleşme sağlanmaktadır. Ortalama 4 seans 15’er gün aralıklarla yapılan bu tedavinin sonrasında sonuçlar 2-3 hafta sonrasında görülmeye başlamaktadır. Son derece konforlu ve etkili olan exosomal kök hücre uygulaması yaşa ve yaşam şartlarına göre 1-3 yıl aralıklarla tekrar uygulama gerektirir.