Acıbadem Mh, Şeyh Galip Sk, Elysium Elit Konutları, B Blok D: 29 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul

Kırışık Tedavileri

İstanbul Kırışıklık Tedavileri

Göz çevresi kırışıklıkları, alın ve kaş arası mimik kırışıklıkları, dudak çevresi kırışıklıkları, boyun bölgesi
kırışıklıklarının tedavisinde, yüzdeki asimetrilerin düzeltilmesinde, kaş kaldırmada, göz kapağı
düşüklüğünde kullanır.

Uygulamanın ilk etkileri 3 – 4 gün sonra belirmeye başlar ve tam etkisi 10 gün sonra oluşur. İşlemin etkisinin kalıcılık süresi ortalama 4 ile 6 ay içinde ilacın tesiri yavaş yavaş azalır ve kas hareketi yeniden başlar.

KIRIŞIKLIKLAR NASIL OLUŞUR?

Kırışıklıklar, yaşın ilerlemesine bağlı olarak, cildin orta katmanı olan “dermiste” kollajen liflerinin sentezinin azalması ve kalitesinin bozulması neticesinde oluşur.

Bilimsel çalışmalar neticesinde kırışıkların oluşumunda üç temel faktörün vardır;

1.) Genetik: Genetik faktörler cildinizde ilk kırışıkların ne zaman ortaya çıkacağı ve ne kadar yoğunlukta olacağını belirleyen başlıca faktördür. 

2.) Çevresel etmenler: Güneş ışınları, kuru hava, sigara tüketimi, alkol kullanımı gibi pek çok çevresel faktör de cildin nasıl yaşlanacağını ve hangi tür kırışıkların oluşacağını belirleyen diğer faktörlerdendir.

3.) Bakım: Laboratuarlarda ciddi klinik testlerden geçen doğru ürünlerle, düzenli olarak uygulayacağınız bakımlar cildinizin pürüzsüz ve gergin kalmasını sağlarken, kırışıklıkların geç oluşmasına da katkıda bulunur

Smileest Klinik olarak; istanbul / Kadıköy kırışıklık tedavisi olarak bilinen tedavide sağlıklı bir cilde ya da görünüme sahip olmak isteyenlere; bilimsel uygulamalar kapsamında ve herhangi bir zarar vermeden #gülerekgüzelleşme tedavisi uygulamaktayız. Teknolojik gelişmeler yakından takip eden uygulayıcı olmanın yanında sektöre yön veren medikal estetik hekimlerimiz ( Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer), modern teknolojik cihazların güvenirliliklerinin en üst düzeyde olmasına özellikle dikkat ediliyor. Kliniğimizde kişinin sorunu tespit edilip ve gerekli incelemelerden sonra, kişinin ekonomik durumu da göz önünde bulundurularak uygulama yöntemleri önerilmektedir.

Zayıflayan cilt yapısı, mimik kaslarının hareketleriyle de kırışıklık oluşumu etkileyen diğer etmenlerdendir.  Çocukluk ve gençlik yıllarında dikkatimizi çekmeyen çizgiler, kırışıklıklar belli bir yaştan sonra rahatsız edici olabilir. Ancak istanbul lazer ile kırışıklık tedavisi sadece ilerleyen yaşlarda tercih edilmesi gereken bir yöntem olmamakla beraber, 20li ve 30lu yaşlarda da ihmal edilmemesi gereken pürüzsüz ve gergin bir cilde, hatta göz çevresine sahip  olmak isteyen hastalarımızın tercihi olması gerekir.

İstanbul Lazerle Cilt Gençleştirme Kırışıklık Tedavisi 2022 /2021 Fiyatları

Lazerle kırışıklık tedavisi fiyatları uygulama yapılacak alanın durumuna, genişliğine, çizgilerin miktarına göre değişmektedir. İstanbul  Kadıköy Lazerle kırışıklık tedavi fiyatlarını etkileyen etmenleri şöyle sıralayabiliriz ;

 • Kırışıklıkların vücudun hangi bölgesinde olduğu en önemli husustur : Daha geniş alanlarda yapılan kırışıklık tedavilerinin fiyatlarıda farklılık gösterecektir. Tam tersi durumlar da söz konusu olabilir. Hasta sadece yüzüne değilde sadece belli bir alana (ör. göz çevresi, dudak üstü) tedavi talep edebilir, 
 • Uygulanacak lazer tedavisinin kaç seans yapılacağı ücreti belirlemede önemli rol oynar. Bazı uygulamalar 3 seans gerektirirken, bazı uygulamalar 1 seans yapılmaktadır. Her cihazın farklı bir fiyatlandırması olabilir.

Bu yüzden mutlaka konsultasyon yaptırıp hekimlerimizden fiyat almanız en doğru yöntem olacaktır.

Bu Makale Aşağıdaki Konuları merak eden misafirlerimiz için hazırlanmıştır.

 • Kırışıklık Tedavisi Fiyatları
 • Lazerle Kırışıklık Tedavisi fiyatları
 • Lazerle kırışıklık tedavisi yaptıranlar
 • Evde kırışıklık tedavisi
 • Kalıcı kırışıklık Tedavisi
 • İğnesiz kırışıklık Tedavisi
 • Derin kırışıklık tedavisi
 • Göz çevresi kırışıklıkları
 • lazer tedavisi Fiyatları
 • İstanbul Lazerle Kırışıklık Tedavisi