Acıbadem Mh, Şeyh Galip Sk, Elysium Elit Konutları, B Blok D: 29 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul

Smileest Makaleler

Makalelerimiz bilgilendirme amaçlıdır. Doğru tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz
31
May

Derin çizgilere NO.TOX ile veda!

Yaşlanma belirtilerinizi yazdığınız bir liste yapıyor olsanız alın bölgenize yerleşen çizgileri en başa yazardınız öyle değil mi? 30’lu yaşların başında ihmal edilen botoks uygulamaları size 40’lı yaşlarda yüzünüzde yer edinmiş kalıcı çizgiler olarak geri dönebilir. Tabii bu bir ihtimal; NO.TOX uygulaması ile tanışmadıysanız! 

Konumuz çizgiler. Mimiklerinizi kullanmadığınız anlarda bile görünür olan, makyaj yaptığınızda dahi kapanmayan, aynaya baktığınızda enerjinizi alıp yorgunluk hissi veren derin çizgiler… Botoks uygulamasının yetersiz kaldığı durumlarda ya da botoks istenmediğinde hatta botoks ile tedavi edilemeyen bölgelerde (kaşa çok yakın çizgiler, göz altı ve ağız çevresi gibi) ön plana çıkan NO.TOX uygulaması ile kolaylıkla veda edebilirsiniz. 

Son zamanlarda Hollywood yıldızlarının da botoks yerine NO.TOX uygulamasını tercih ettiğine dair haberlere rastlamışsınızdır. Ünlü yıldızların NO.TOX uygulamasına yönelmesinin başlıca sebebi botoks uygulamadan mimikleri azaltmadan uygulanabilmesi; özel yapısı, düşük çapraz bağlı hyalüronik asit içeriği sayesinde normal dolgu uygulamaları gibi dışarıdan belli olma görünme riski olmadan en ince ciltlerde ve en ince çizgilerde bile kullanılabilmesi dolayısıyla daha doğal bir görüntü vermesi ve uygulamanın etkisini 6 ile 8 ay boyunca sürdürmesidir.

İçeriğinde toksin madde bulunmayan NO.TOX uygulaması ile siz de çizgilerinizle tek bir uygulama ile vedalaşabilir, daha genç ve canlı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Sizin için en uygun uygulamanın hangisi olduğuna karar vermek adına bizimle iletişime geçebilir, kontrol randevusu oluşturabilirsiniz.