Acıbadem Mh, Şeyh Galip Sk, Elysium Elit Konutları, B Blok D: 29 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul

Smileest Makaleler

Makalelerimiz bilgilendirme amaçlıdır. Doğru tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz
05
Tem

2021 Estetik Trendleri

Önceliğimizin sağlıklı kalmak, kapalı alanlarda geçirdiğimiz süreyi en az seviyede tutmak olduğu 2021 senesinde de klinikte geçirilen sürenin kısa; alınan sonuçların etkili olduğu estetik uygulamaları oldukça trend.

Bıçak altına yatmayı gerektiren işlemlerden ziyade içinde mineral, hyaluronik asit, peptit, amino asit ve çeşitli vitaminler bulunan multi vitaminlerle – mezoterapi uygulamalarının etkili
sonuçları bu uygulamaların trend olmasında oldukça büyük bir etken.

Diğer taraftan fazla kilolara kilo katan karantina dönemini geride bırakmak için dengeli beslenme, online spor ve vücudun hızla şekle girmesini sağlayan lipoliz uygulaması da 2021 trendleri arasında yerini aldı. Kilo vermenize rağmen kurtulamadığınız göbek, basen, bacak içi kol, sırt ve hatta gıdı gibi alanlara uygulanan lipoliz oldukça etkili bir tedavi yöntemi. Enzimler ve Soyadan elde edilen fosfatidil kolin, cafein, carnitin gibi yağ parçalayıcı maddeler yanında bazı doku canlandırıcı ve kan akışını artırıcı maddeler de içeren uygulama 2 hafta aralıklarla 2-8 seans sonrasında etkili sonuçlar veriyor.

2021 senesinde öne çıkan estetik trendleri listesinde olmazsa olmazlardan biri de Ozon tedavisi.

Hücreleri temizleyen, arındıran ve enerji veren bu tedavi vücut direncini arttırmak için birebir olmasıyla tanındı ve birçok hastamızla da tanıştı. Stres, yoğun çalışma temposu, zihinsel ve bedensel yorgunluk hissini etkili bir şekilde ortadan kaldıran ozon terapisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.

Son olarak botoks uygulamasının bir yandan tahtını sarsan öte yandan da etkisini taçlandıran yepyeni bir uygulama ile daha tanıştık: NO.TOX uygulaması.

Hem daha uzun süre etki etmesiyle hem de botoksun açamadığı statik çizgileri ortan kaldırmasıyla birçok hastamızın yeni favorisi. İçeriğinde toksin madde bulunmayan NO.TOX uygulaması ile botoks yapılamayan alanlardaki çizgileri azaltmak ve botoks istemeyen hastalarımızı mutlu etmek mümkün. Siz de çizgilerinizle tek bir uygulama ile vedalaşabilir, daha genç ve canlı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Uygulama hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.